Podlaska Liga Żeglarska |
Podlaska Liga Żeglarska |
Ranking |
/ Klasyfikacja klubowa | |||||
1 | miejsce (21 pkt) | KŻ Żagiel Sokółka | Sokółka |
2 | miejsce (13 pkt) | KŻ Kamena Suwałki | Suwałki |
3 | miejsce (7 pkt) | UKŻ Michałowo | Michałowo |
4 | miejsce (6 pkt) | Balt Jacht Augustów | Augustów |
4 | miejsce (6 pkt) | KW Hańcza | Suwałki |
6 | miejsce (5 pkt) | Sportowe Pasje | Ełk |
7 | miejsce (3 pkt) | Klub Wodny Olecko | Olecko |
7 | miejsce (3 pkt) | KŻ Zefir | Łomża |
7 | miejsce (3 pkt) | PŻKS Dżygit | Białystok |
10 | miejsce (2 pkt) | Giżycka Grupa Regatowa | Giżycko |
10 | miejsce (2 pkt) | PTTK Suwałki | Suwałki |
12 | miejsce (1 pkt) | HBT Mrągowo | Mrągowo |
12 | miejsce (1 pkt) | SOLARIS Białystok | Białystok |
Omega Standard | |||||
1 | miejsce (71 pkt) | Stępkowski Andrzej | KŻ Kamena Suwałki |
2 | miejsce (69 pkt) | Bronakowski Adam | Balt Yacht Augustów |
3 | miejsce (62 pkt) | Dziurdź Wojciech | KŻ Żagiel Sokółka |
4 | miejsce (46 pkt) | Jarocki Jakub | UKŻ Michałowo |
5 | miejsce (37 pkt) | Brzeziński Przemysław | KŻ Żagiel Sokółka |
6 | miejsce (36 pkt) | Sokołowski Daniel |
7 | miejsce (27 pkt) | Garniewski Maciej | PŻKS Dżygit |
8 | miejsce (22 pkt) | Kułak Piotr | KŻ Żagiel Sokółka |
9 | miejsce (17 pkt) | Dębowski Marek | KŻ Kamena |
10 | miejsce (9 pkt) | Bałdyga Emil | HBT Mrągowo |
10 | miejsce (9 pkt) | Paszkowski Jakub |
10 | miejsce (9 pkt) | Walicki | KW Hańcza |
13 | miejsce (8 pkt) | Ćma II | KW Hańcza |
13 | miejsce (8 pkt) | Keller Artur | UKŻ Michałowo |
13 | miejsce (8 pkt) | Robert Dąbrowski | Klub Wodny Olecko |
16 | miejsce (7 pkt) | Jacewicz Henryk | SOLARIS Białystok |
16 | miejsce (7 pkt) | Justyna Czarniewska | UKŻ Michałowo |
16 | miejsce (7 pkt) | Lewosz Marek | KŻ "ŻAGIEL" Sokółka |
16 | miejsce (7 pkt) | Olszewski Paweł | PTTK Suwałki |
20 | miejsce (6 pkt) | BZS502 | KŻ Kamena |
21 | miejsce (5 pkt) | Ruban Michał | Sportowe Pasje |
21 | miejsce (5 pkt) | Topolski Mateusz | KW Hańcza |
23 | miejsce (4 pkt) | BZS506 | KŻ Kamena |
23 | miejsce (4 pkt) | Dąbrowski Tomasz | Sportowe Pasje |
23 | miejsce (4 pkt) | Marcińczyk Michał | KŻ Zefir |
26 | miejsce (3 pkt) | Brozio Kamil | Sportowe Pasje |
26 | miejsce (3 pkt) | Ramotowska Barbara | Giżycka Grupa Regatowa |
26 | miejsce (3 pkt) | Szczudło Krzysztof |
29 | miejsce (2 pkt) | Bronowicz Paweł | KŻ Żagiel Sokółka |
29 | miejsce (2 pkt) | BZS509 | KŻ Kamena |
29 | miejsce (2 pkt) | Jakubowski Mieczysław | KŻ Kamena Suwałki |
29 | miejsce (2 pkt) | Kwiatkowski Bogdan | Sportowe Pasje |
29 | miejsce (2 pkt) | Marcińczyk Dominik | KŻ Zefir |
29 | miejsce (2 pkt) | Ołdakowski Konrad | Klub Wodny Olecko |
35 | miejsce (1 pkt) | BZS508 | KŻ Kamena |
35 | miejsce (1 pkt) | Fabisiak Joanna | Giżycka Grupa Regatowa |
35 | miejsce (1 pkt) | Gołaszewski Tomasz | Sportowe Pasje |
35 | miejsce (1 pkt) | Makal Marcin | PTTK Suwałki |
35 | miejsce (1 pkt) | Sturgulewski Andrzej |
35 | miejsce (1 pkt) | Szymańska Emilia | KŻ Zefir |
Copyright©2014 LigiSportowe.pl |
||||||